تبلیغات
دانلودستان

طریقه بکاپ گر فتن ازکانالهای استارست 120 - 130 - 150 -200

با سلام
روش بکاپ گیری از کانال های رسیورهای استارست 120 130 150 و 200 در ادامه مطلب درج گردیده است.
با کمک تلویزیون:
کامپیوتر را بوسیله کابل rs232 به رسیور متصل کرده رسیور را روشن کرده وارد منو شده سپس وارد
:
MENU
Installation
Transfer data Transfer
Channel data
Ok
سپس گزینه Upload را در برنامه Emupgrade فعال کنید دکمه Browse را زده و یک نام دلخواه تایپ کنید سپس گزینه Start را زده لیست کانال ها و حتی فیووریت های شما سیو خواهد شد. در اینجا حتما باید کامپیوتر شمادر کنار تلویزیون باشد.

بدون نیاز به تلویزیون:
انتقال لیست کانال ها و دیگر تنظیمات مثل زبان منو , شفافیت منو .ابتدا رسیور را از برق بکشید و کابل نال مودم را به آن وصل کنید حالا Emupgrade را اجرا کرده و پورت مناسب را انتخاب کنید , سپس Mode را روی Upload و Type را روی Prog, Data قرار دهید , دکمه Browse را زده و نام و محل ذخیره فایل را انتخاب کنید. حالا رسیور خود را به برق وصل کنیدو آنرا در حالت روشن قرار دهید (شماره کانال روی نمایشگر جلو رسیور دیده شود.) اکنون روی کنترل به ترتیب دکمه های Menu و بعد Ok و در صورتی که منو پسورد داشته باشد باید پسورد را وارد کنیم بعد 4 و بعد 2 را با فاصله فشار دهید (حال باید بر روی ال سی دی رسیور بصورت 00-3 در آید), حالا دکمه Start را در Emupgrade فشار دهید, کار انتقال تنظیمات و کانال ها به کامپیوتر آغاز میشود, پس از اتمامکار روی کنترل دکمه Exit را چند بار فشار دهید تا دوباره شماره کانال روی نمایشگر رسیور نمایان شود , دستگاه را بوسیله دکمه Power خاموش کرده و از برق بکشید .

طریقه انتقال لیست کانال های بک آپ گرفته شده به رسیور :
رسیور را از برق بکشید و کابل نال مودم را به آن وصل کنید, برنامه Emupgrade را اجرا کرده , سپس Mode را روی Download و Type را روی Prog, Data قرار دهید . فایل تنظیمات ذخیره شده در کامپیوتر را انتخاب کرده و دکمه Start را فشار دهید .رسیور را به برق وصل کنید , کار انتقال لیست کانال ها و تنظیمات به رسیور آغاز می شود


  • نوشته: pouria kiani
  • شنبه 1 خرداد 1389
  • نظرات()